فرآيند شکل گيري و توسعه فعاليت گروه فن آوري هاي نوين (MTgroup) محصول بيش از يک دهه تلاش و تجربه ارزنده مديران ارشد شرکت در رده هاي مختلف نظير مديريت، مشاوره، نظارت و اجراي پروژه هاي متعدد در زمينه هاي مرتبط با صنعت، ساختمان، سدسازي و راهسازي مي باشد.

     لزوم بروزرساني در خصوص مصالح موجود داخلي و متد اجرا، ما را به استفاده از تجربيات شرکت هاي معتبر خارجي  در رفع احتياجات و کمبود پروژه هاي ملي، نيروگاهي، صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، کارخانجات، واحدهاي صنعتي بزرگ و کوچک و پروژه هاي بزرگ ساختماني مصمم نمود.

    MTgroup ارائه دهنده مجموعه کاملي از سيستمهاي هدايت آبهاي سطحي نقطه اي و خطي، افزودني هاي بتون، انواع سيستمهاي آببندي، انواع عايقهاي حرارتي، صوتي و ضد حريق ساختماني، انواع مقاطع و دريچه هاي کامپوزيتي، چربي گير، سپتيک و انواع مخازن فايبرگلاس، پوششهاي فلزي و لاستيکي درز ژوئن، پوششهاي اپوکسي، کفپوش هاي صنعتي، هارد بتون رنگي، واترپروف هاي جذبي و رنگ نما، محافظ ستون پارکينگ و پادري هاي جديد با کيفيت عالي و قيمت مناسب مطابق با استانداردها و تأييديه هاي داخلي مي باشد.

    گروه فن آوري هاي نوين در سال 1383 تاسيس گرديد و از طريق همکاري با نمايندگي شرکتهاي معتبر اروپايي در جهت ارتقاء دانش مهندسي و فن آوري در بخشهاي مختلف ( ساختمان ، صنعت ، نفت ، گاز ، پتروشيمي ، آب و فاضلاب ) فعاليت ميکند و در اين زمينه علاوه بر انتقال دانش فني و مهندسي، متريالهاي کارآمد و متنوعي را در کشور توليد مي نمايد . اين گروه در قالب پنج شرکت تابعه در بخشهاي توليد، بازرگاني خارجي، فروش داخلي و خدمات اجرايي و با دو دفتر مرکزي در تهران و مشهد فعاليت مي نمايد.

   MTgroup   شريک امين شما در پروژه هاي صنعتي و ساختماني است.