قرنیز آلومینیومی

  از ویژگیهای متمایز قرنیز آلومینیومی علاوه بر زیبایی ، کارآیی آن در آببندی کامل با کف و دیوار پس از نصب و جلوگیری از نفوذ حشرات و نیز امکان استفاده سریع و آسان  بشمار میرود.

قرنیز صنعتی

 * متریال اصلی این قرنیز از جنس آلومینیوم بوده بنابراین ضد رطوبت بوده و با توجه به نوع طراحی دارای ویژگی مقاومت در برابر تغییرات دمایی است ، همچنین بخاطر نوع طراحی و ضخامت مناسب (بخصوص برای محیط های صنعتی) دارای قدرت ضربه پذیری عالی می باشد.

 * این قرنیز به روش اکسترودر و بصورت یک تکه ساخته شده و برای کارخانجات صنایع غذایی و بسته بندی، آشپزخانه های صنعتی ، صنایع بسته بندی ،صنایع دارویی ، بیمارستانها ، درمانگاه و… بسیار مناسب است.

 * برخلاف نمونه های موجود در بازار ایران دارای روش نصب انحصاری است.

 * ابعاد: 45*45  میلیمتر

 * طول: 3 متر

*رنگ: الکترواستاتیک سفید ، طوسی و کرم .

قرنیز اداری

پروفیل قرنیز

پروفیل قرنیز آلومینیومی برای پوشش انتهای مقاطع منتهی به دیوار استفاده میگردد ، جنس این پروفیل ها آلومینیوم انودایز شده 6063 ایرالکو و رنگ آنها آنودایز نقره ای و طلایی میباشد . حداکثر طول این قرنیزها 3 متر و عرض آن 17 میلیمتر و همچنین ارتفاع  48 میلیمتر می باشد.

نحوه نصب این قرنیز ها با استفاده از پیچ یا چسب می باشد. همچنین امکان سفارش آنودایزرنگی برای قرنیز آلومینیومی وجود دارد.

نصب قرنیز آلومینیومی

قرنیز آلومینیومی ساده

قرنیز با عرض 17 میلیمتر و ارتفاع 8 سانتیمتر و طول 3متر تولید جدید شرکت می باشد. همچنین جنس قرنیز ساده آلومینیوم درجه 1 با آنودایز مات می باشد.

قرنیز ساده آلومینیومی

دیتیل قرنیز ساده

قرنیز آلومینیومی LED دار

 این قرنیز در صورتی که در انتهای دیوار یا گوشه های کف خرابی مربوط به گچ کاری، نقاشی و … وجود داشته باشد، با استفاده از قرنیز می توان این مشکلات بنایی را پوشاند. با استفاده از قرنیز ۸ سانتی می توان بخش های پایینی دیوار را پوشانده تا از برخورد کفش ، پایه مبل یا حتی وسایل دیگر، دیوار دچار آسیب نشود.

مزیت دیگر این است که قرنیز ها مانع خوبی برای نفوذ رطوبت به دیوار و همچنین تخریب رنگ آن می باشند قرنیز LED دارای ویژگی های خاص و  منحصر به فردی همچون LED  برای روشنایی و زیبایی بخشیدن به کار و محیطی برای سیم کشی جداگانه ( که هر سیم به طور جداگانه رد میگردد) میباشد.

این قرنیز در اماکنی همچون اداره ها‌، بیمارستان ها، امااکن تجاری، سالن آمفی تئاتر، سینما و رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد .