پادری آلومینیومی

پادری آلومینیومی یکی دیگر از تولیدات گروه فن آوری های نوین میباشد . بدلیل استفاده از متریال با کیفیت و تنوع بالا بسیار مورد استقبال مهندسین ، مشاوران و مشتریان عزیز قرار گرفته است.Entrance Mat

بطور کلی برای ورودی های اصلی ( بیرونی ) ترجیحا از طرح هایی میبایست بیشتر استفاده کرد که عمدتا نوارهای لاستیکی بیشتری داشته باشد مثلا به ازای یک نوار موکتی حداقل یک ویا دو نوار لاستیکی قرار گرفته باشد تا گل ولای و بطور کلی هر آلاینده چسبیده به کفش در این قسمت از آن جدا گردد.

همچنین پیشنهاد میگردد برای ورودی داخلی و یا فضاهای داخی از طرح های تمام موکت استفاده کرد تا بطور کامل رطوبت کفش ها گرفته شود.

برای محیط های پر تردد مانند بیمارستانها ، بانکها ، رستورانها و سایر مکانهای مشابه پیشنهاد میگردد بطور کلی در صورت امکان از طرح های 2 سانتی بصورت توکار استفاده شود . قطعا در این حالت استهلاک کفپوش آلومینیومی کمتر است نسبت به زمانی که شما از طرح های یک سانتی و یا روکار پادری آلومینیومی استفاده میکنید .

در زمان نصب پادری مدرن بصورت توکار ، پیشنهاد میگردد از یک قوطی استیل سایز20*20 استفاده کرد تا فصل مشترک بین سطح تمام شده ( سنگ ، سرامیک و..) و پادری نصب شده باشد . بعلاوه قطعا به زیبایی پادری ورودی نیز افزوده خواهدشد.

در صورت استهلاک نوارهای موکتی و از بین رفتن پرزهای آن ، میتوان براحتی نوار های مستهلک را درآورده و  آنها را تهیه و با استفاده از چسب نصب نمود .

"<yoastmark

"قیمت

"<yoastmark

entrance aluminium mat

entrance aluminium mat

"تولیدکننده

کفپوش آنتی باکتریال اتاق ایزوله

کفپوش آنتی باکتریال اتاق ایزوله

"قیمت

"تولیدکننده

"تولیدکننده

پروژه آرمیتاژ گلشن

پروژه آرمیتاژ گلشن

"<yoastmark

پادری آلومینیوم موکت

پادری پروژه آرمیتاژ گلشن مشهد

پادری پلاستیکی

پادری PVC فرودگاه

پادری

اجرای پادری تجاری – مرکز خرید آرمان

"<yoastmark

پادری های آلومینیومی

پادری آلومینیومی اجرا شده -مرکز خرید آرمان مشهد

پادری مدرن ورودی

اجرای پادری آلمینیوم -پاساژ آرمان-مشهد

پادری برای مجتمع تجاری

اجرای پادری  – مجتمع عمارت مشهد

پادری آلومینیوم برای مجتمع تجاری

پروژه مجتمع تجاری عمارت – مشهد