انواع کفشور سرامیک خور

۱. کفشورهای سرامیک خور خطی و مربع

گاتر سرامیک خور در دو مدل خطی و مربع تولید می شوند. جنس این کفشورها استیل 304 می باشد. انواع تولید شده با ضخامت ورق 1.5 میلیمتری، بهترین نوع کفشورهای سرامیک خور هستند. مدلهای خطی در طول 30 الی 100 سانتیمتر به صورت استاندارد و در طولهای بیشتر از 100 به صورت سفارشی تولید می شوند. مدلهای مربع نیز در ابعاد 1010 الی 2020 سانتیمتر عرضه می شود.

گاتر

۲. کفشور سرامیک خور پلاستیکی

این گاتر برای کاربری هایی که طول کفشور از 2 الی 3 متر بیشتر باشد کاربرد دارد. این مدلها به صورت گاتر خطی طولی در کفسازی قرار می گیرند. کفشورهای سرامیک خور پلاستیکی، قابلیت اتصال به صورت نری مادگی در طول دلخواه را دارند.

مزایای کفشورهای سرامیک خور

۱. جذب آب کمتر

کفشورهای سرامیک خور، با توجه به شکل طراحی، از میزان جذب آب پایین تری نسبت به مدلهای گریل برخوردارند. حجم آبی که در کف جاری می شود، در صورت استفاده از کفشورهای سرامیک خور، مدت زمان بیشتری نیاز دارد تا به طور کامل جذب و تخلیه شود.

۲. امکان سفارشی سازی

کفشورهای استیل در امکان سفارشی سازی آنهاست. این کفشورها را می توان در عرض و طول دلخواه تولید کرد و محل خروجی نیز قابل تغییر است.

معایب کفشورهای سرامیک خور

۱. اجرای پیچیده

یکی از معایب کفشورهای سرامیک خور، اجرای دشوار آنهاست. باید بخشی از سرامیک کف برش داده شود و داخل کاور استیل سرامیک خور قرار گیرد. این نیاز به برشکاری دقیق و تراز کردن سرامیک دارد.

۲. جذب آب بیشتر در صورت استفاده از کفشورهای خطی

در صورت استفاده از کفشورهای خطی به جای کفشورهای نقطه‌ای، جذب آب بیشتری اتفاق می افتد. این مشکل با افزایش طول کفشور قابل جبران است.

در نهایت، با توجه به مزایا و معایب کفشورهای سرامیک خور، انتخاب مناسبی بر اساس نیازهای پروژه و سلیقه شما خواهد بود.