گاتر بام

گاتر بام محصول شرکت فرانسوی نیکول میباشد .

جنس بدنه از PVC و گریتینگ ( درپوش) آن از ورق فولادی با پوشش گالوانیزه گرم میباشد .طرح گریتینگ بصورت شیاری میباشد که علاوه بر زیبایی به جذب سریع آب کمک میکند .

این گاتر بام دارای عرض 134 میلیمتر و ارتفاع 55 میلیمتر میباشد . استثنائا علاوه بر طول یک متری ، شاخه 3 متری این ترنچ بام نیز تولید میگردد. بدلیل طراحی خاص بدنه بر خلاف سایر گاترهای مشابه که بصورت فاق و زبانه بهم وصل میشوند ، از یک قطعه جانبی بنام واسطه اتصالی برای اتصال بیکدیگر استفاده میشود.

محوطه های داخلی و بیرونی مجتمع های مسکونی باتردد حداکثر دوچرخه و موتورسیکلت میتواند مثال خوبی برای کاربردهای این گریل کم عمق باشد . همچنین برای تراس ، بام و موتورخانه میتواند مورد استفاده قرار گیرد . بخصوص در جایی که با مشکل کمبود ارتفاع مواجه هستیم گزینه بسیار ایده آلی است .

قطعات جانبی کانال پیش ساخته آب CAB131A

برای اتصال ماژول های یک یا سه متری کانال پیش ساخته آب CAB131A از قطعه جانکشن استفاده می شود. همچنین در محل خروجی ها از یک واسطه برای اتصال به لوله ی فاضلاب استفاده می کنیم. این واسطه در سایزهای 63 ، 85 ، 90 ، 100 و 110 موجود است و به آسانی به کف کانال چسبانده می شود. بدنه ی کانال نیز در نقطه ی مورد نظر سوراخ شده و خروجی تعبیه می گردد. برای مسدود نمودن انتهای کانال از قطعه اند کپ و برای اتصال کانال های به صورت L یا T نیز از رابط مخصوص استفاده می گردد.

 

گاتربام کدCAB131A

 

گاتر بام