کانال پیش ساخته آب با گریتینگ گالوانیزه

کانال پیش ساخته آب با گریتینگ گالوانیزه مخصوص فضاهای دارای محدودیت کف سازی – فقط مناسب عبور عابرین پیاده

شرکت سازنده :  نیکول

مدل :  CAB131A+GDR10AP

کشور سازنده :  فرانسه

مقاومت وزنی :  یک و نیم تن

جنس بدنه کانال :  PVC

جنس گریتینگ :   گالوانیزه گرم

عرض کانال :   ۱۳ سانتیمتر

ارتفاع کانال :   ۵٫۵ سانتیمتر

طول کانال :  در طول های یک متری و سه متری موجود است .

 

کانال های پیش ساخته آب مدل CAB131A و CAB133A به ترتیب در طول های یک متری و سه متری می توانند با گریتینگ GDR10AP ساخته شده از ورق گالوانیزه مورد استفاده قرار گیرند. جنس بدنه ی این مدل ها PVC می باشد. نوع روکش گریتینگ، گالوانیزه گرم است که از کیفیت بالایی برخوردار است.

کاربردهای کانال پیش ساخته آب مدل CAB131A همراه با گریتینگ GDR10AP

این کانال می تواند در تمامی فضاهای با تردد عابرین پیاده که محدودیت کف سازی دارند و نیاز به سیستم خطی جمع آوری آب های سطحی هست ، مورد استفاده قرار گیرد. کانال پیش ساخته آب CAB131A بهترین گزینه برای محوطه هایی مثل بام ، تراس ، روف گاردن ، سرویس های بهداشتی عمومی ، کف آشپزخانه های فست فود و … می باشد.

قطعات جانبی کانال پیش ساخته آب CAB131A

برای اتصال ماژول های یک یا سه متری کانال پیش ساخته آب CAB131A از قطعه جانکشن استفاده می شود. همچنین در محل خروجی ها از یک واسطه برای اتصال به لوله ی فاضلاب استفاده می کنیم. این واسطه در سایزهای 63 ، 85 ، 90 ، 100 و 110 موجود است و به آسانی به کف کانال چسبانده می شود. بدنه ی کانال نیز در نقطه ی مورد نظر سوراخ شده و خروجی تعبیه می گردد. برای مسدود نمودن انتهای کانال از قطعه اندکپ و برای اتصال کانال های به صورت L یا T نیز از رابط مخصوص استفاده می گردد.