کفپوش PVC

کفپوش pvc کد 700 از جنس PVC بوده که به کفپوش PVC نیز مشهور میباشند .همانطور که از اسم این نوع پادری مشخص است ، تماما از جنس pvc درجه ۱ میباشد. در پادری pvc به علت وجود لایه های مختلف شیار های عرضی، باعث می شود بیشترین حالت اصطکاک  و فرسایش را برای محیط مورد نظر ایجاد کند. از این رو این پادری برای فضاهای خارجی و مکان های در معرض رطوبت و قسمت هایی که به دلیل لغزنده بودن زمین افراد را تهدید می کند مناسب هستند .  به دلیل استفاده عمده این گروه  پادری در استخر ها، به پادری استخری نیز شناخته می شوند.

از خصوصیات منحصر به فرد کفپوش های PVC کلاسیک می توان به قیمت مناسب همراه با کارایی بسیار بالا ، استفاده از pvc درجه یک ، اتصال حرارتی ، رنگها و ابعاد متفاوت ، اصطکاک بالا ، انعطاف پذیری بسیار بالا ، قابلیت شستشو وحمل و نقل آسان ، مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط جوی و همچنین جلوه زیبا به محیط اجرایی و.. اشاره کرد.

این نوع از کفپوش ها با عرض 140 سانتی متر و ارتفاع ۱۴mm به شکل رول تولید میشوند و دارای خاصیت anti uv (ضد اشعه های خورشیدی) می باشد.

کارایی کفپوش پی وی سی

اصطکاک  و فرسایش  پادری pvc باعث میشود که به بهترین نحو اولین مرحله نظافت را یعنی جدا کردن ذرات درشت و گل و لای ، سنگ ریزه ، برف و .. که به کف پا (کفش )چسبیده است انجام دهد. ایجاد فرسایش و اصطکاک بالا در عین  نرمی و انعطاف پذیر بودن بالای این نوع از پادری  باعث شده که  مناسب  برای پادری استخری ، کفپوش فضاهای صنعتی ، کفپوش فضاهای تاسیساتی ، کفپوش خطوط مونتاژ ، کفپوش گلخانه ها ، کفپوش هتل ها ، کف پوش لب ساحل ، کفپوش زیر دوشی ، کفپوش های رختکن ، کفپوش اماکن ورزشی وکفپوش مراکز خرید ، … باشند .

کفپوش pvc کد 700 از نوار های PVC ساخته شده است که به دلیل نبودن فضای خالی بین مولکول های آن آنتی باکتریال می باشد و مانع رشد باکتری میشود و  برای استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی نیز مناسب میباشد

توضیحات عنوان
700 کد محصول
Pvc درجه 1 جنس بدنه
Pvc درجه 1 جنس رویه
جوش های بین pvc نحوه ی اتصال
حدود 10 کیلوگرم وزن هر متر مربع
فضای بیرونی ، فضا های مستعد بارش و اغزنده، باشگاه ها اماکن صنعتی و عمومی و … محل مورد مصرف
14 mm ارتفاع
آزاد حداکثر طول
140 cm حداکثر عرض
8mm فاصله ی بین pvc

رنگ های موجود مشکی و طوسی می باشد . در صورت سفارش بالای 20 متر طول ، رنگ به انتخاب و دلخواه مشتری تولید می گردد.

دیتایل کفپوش pvc